OBRAŤTE SE NA NÁS 

NAŠE SLUŽBY

                                                       Sortiment našich služeb pro Vás ...

                                                 Jsme specializovaná podlahářská firma.

                      Což znamená, že nabízíme a věnujeme se výhradně podlahářské profesi.

                                                 


 

VINYL NA ZDI

Minimální nároky vinylu na nosnost  nabízejí možnosti obkladu ploch, které zatím byly spíše opomíjené. Vinyl je velmi dekorativní pokud se použije na zdi. Certifikovaný systém umožňuje jeho plnohodnotné použití do koupelen a sprchových koutů. V kombinaci se speciálním lepidlem, tekutou hydroizolací a rychlostěrkou, je velmi jednoduché obložit novou nebo stávající koupelnu v řádu pár dní, bez hluku, prachu a vinyl díky své minimální tloušťce neubírá prostor.

PODLAHY V KOMERČNÍCH

PROSTORÁCH

Vinyl vyhrává nad všemi tradičními povrchy i v komerčně zatěžovaných prostorách.  Nahrazuje  například choulostivé pvc, studenou a křehkou dlažbu. Nekonečný výběr variant a dekorů, povrchových a antistatických úprav uspokojí každého. Vinyl je konstrukčně i složením top materiál. 

VINYLOVÉ  PODLAHY  DOMA

Vinyl nahrazuje tradiční krytiny. Je odolný, neprodukuje škodlivé emise do interieru, je stálobarevný díky uv filtrům. Tvarově stálý, odolný většině chemikálií a má velmi široký výběr dekorů. Click systém se zámkovým spojem se velmi podobá oblíbeným laminátovým podlahám a dokonce je ve všech směrech předčí.

          TERASY

Dodáváme a montujeme terasy z exotického dřeva, sibiřského modřínu i dřevoplastu. Přípravy ploch, výroba nosných roštů. Plochy kolem bazénů. Provádíme napouštění dřeva a strojové čištění .

RENOVACE MASIVNÍCH PODLAH

Broušení, tmelení, lakování nových i starých parketových a prkenných podlah, lokální opravy i celkové výměny zasažených ploch. Máme profesionální brusky s odsáváním prachu. Lakování, olejování,  bělení nebo tónování olejů podle vzorníku RAL pro potřeby architekta nebo zákazníka.

PODLAHY Z MASIVU

Dřevěné podlahy jsou nejlepší ve všech směrech. Nekonečná odolnost, přírodní dojem, luxusní vzhled, variabilita povrchových úprav i možnost renovací činí z tohoto materiálu nepřekonatelnou klasiku. Dodáváme a pokládáme všechny druhy dřevěných podlah, parkety, prkna , kantovky, mozaiky i kazetové podlahy. Vrstvené podlahy s dýhou, kartáčované povrchy, Tvrdé i měkké dřeviny, lepené, kotvené vruty, na roštu apod...

OBLOŽENÍ A RENOVACE SCHODIŠŤ

Provádíme obklady i renovace dřevěných schodišť. Broušení a lakování, nátěry a výměny vadných stupňů. Frézování a vkládání protiskluzných hran, lepení hran atd. Obklady betonových stupňů, výroba a montáže nášlapů, broušení zábŕadlí. 

STĚRKOVÁNÍ, NIVELACE A PŘÍPRAVY PLOCH 

Jedna z nejodbornějších částí podlahářské profese. Přípravou podkladu vše začíná a kvalitní podklad zajistí dlouhou životnost nové podlahy. Zpevnění, broušení, penetrace, lití stěrek, vyrovnávky betonových, anhydritových i dřevěných podkladů. Přípravy dokonale rovných ploch pod vinyly. Broušení betonu s odsáváním prachu. Montáže osb desek pod nové podlahy, vyrovnávky trámů, příložkování. Odbroušení starých lepidel, pvc, koberců, trhání starých podlah.

OPRAVY A APLIKACE NA NESOURODÝ PODKLAD

Šití prasklin, prořezávání spár, vkládání dilatačních lišt, odbrušování starých narušených betonů. Laminátové celoplošné rohože., sponkování betonu. Rychlostěrky a opravné rychlobetony. Hydroizolace stěrkované, lité i svařované, proti Radonu. 

MĚŘENÍ VLHKOSTI PODKLADU

Vlhkost podkladu je jedním ze základních a nezbytných parametrů. Máme špičkové vlhkoměry na odporové měření i na destrukční  měření karbidovou metodou.

Dodržujeme všechny platné normy a máme tak záruku, že vše bude tak jak má být.

 

PODLAHY Z KORKU

Korek je úžasný materiál. Moderní povrchové úpravy ho nabízejí jako designový materiál, který ma úžasné tepelné a zvukové vlastnosti. 

VINYL NA SCHODIŠTI

Vinyl je ideální materiál pro obklady betonových i dřevěných schodišť. Rychlá přesná práce, dokonalý vzhled, protiskluzná úprava, zakončovací lišty, rychlost a bezprašnost spolu s nekonečnou variantou dekorů jsou hlavní výhody.

PVC

Dodáváme i klasické pvc jako levnější variantu povlakových podlah. Máme veliký výběr materiálů v přijatelných cenách. 

KOUPELNY Z VINYLU

Keramika je přežitek, vinyl dobývá prostory koupelen a záchodů, kde nahrazuje klasickou dlažku a obkladačky. Je teplý na dotek, má příjemný polomatný povrch, dobře se čistí, je odolný vůči chemikáliím, nezachytává vodní kámen a nečistoty! Jeho pokládka je velmi rychlá, cca dva dny do každé koupelny většinou stačí. Práce je bez hluku a prachu, vinyl se pokládá na speciální vodovzdorné lepidlo na hydroizolační stěrku. Dekorů je nekonečné množství a cena je menší než u klasické keramiky. Nezabírá prostor, obklad nenabíhá dovnitř, protože většina vinylových dílců má tl kolem 2 mm.

HYDROIZOLACE

Dokonalé utěsnění a příprava ploch pro pokládku vinylu do koupelen a vlhkých prostor

DODÁVKA A MONTÁŽ DVEŘÍ

Dodávky a montáže všech druhů masivních i dřevoštěpkových dveří  a zárubní od značkových dodavatelů. Také výroba atypů na míru.

MENŠÍ TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Truhlářské práce menšího rozsahu

 PODLAHY SUCHÝM PROCESEM

Podsypem Liapor lze libovolně výškově a nivelačně připravit ideální podklad pro kladení deskových materiálů jako např. FERMACELL, MDF desky apod. jako příprava pro finální podlahy

PODLAHOVÉ ROŠTY

Návrhy a realizace zpevnění problematických podkladů jako příprava pro nosné vrstvy finální podlahy

MENŠÍ TESAŘSKÉ PRÁCE

Výměny, příložkování, zpevňování, vyrovnávka podkladových trámových konstrukcí

LITÉ PODLAHY

Lité samonivelační dekorační podlahy. Lité podlahy do průmyslových provozů a silně zatěžovaných prostor, gáráží apod.

PODLAHOVÝ ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS 

Nastavení a provádění servisových intervalů údržby

IMPREGNACE A OBNOVA POVRCHU

LOKÁLNÍ OPRAVY PODLAH


OBVODOVÉ A PŘECHDOVÉ LIŠTY

Řešení všech spojů, dilatačních spár, výškových přechodů a napojení na zdi

PODLAHY FERMACELL

Přípravy ploch sádrovláknitým programem Fermacell