Obraťte se na nás...  


Naše služby  /


                                     Prezentace našich služeb v rámci podlahářského servisu. 

Vinyl na zdi  /

Minimální nároky vinylu na nosnost  nabízejí možnosti obkladu ploch, které zatím byly spíše opomíjené. Vinyl je velmi dekorativní pokud se použije na zdi. Certifikovaný systém umožňuje jeho plnohodnotné použití do koupelen a sprchových koutů. V kombinaci se speciálním lepidlem, tekutou hydroizolací a rychlostěrkou, je velmi jednoduché obložit novou nebo stávající koupelnu v řádu pár dní, bez hluku, prachu a vinyl díky své minimální tloušťce neubírá prostor.

Vinyl v komerčních prostorách  /

Vinyl vyhrává nad všemi tradičními povrchy i v komerčně zatěžovaných prostorách.  Nahrazuje  například choulostivé pvc, studenou a křehkou dlažbu. Nekonečný výběr variant a dekorů, povrchových a antistatických úprav uspokojí každého. Vinyl je konstrukčně i složením top materiál. 

Vinyl v domácnosti  /

Vinyl nahrazuje tradiční krytiny. Je odolný, neprodukuje škodlivé emise do interieru, je stálobarevný díky uv filtrům. Tvarově stálý, odolný většině chemikálií a má velmi široký výběr dekorů. Click systém se zámkovým spojem se velmi podobá oblíbeným laminátovým podlahám a dokonce je ve všech směrech předčí.

          Terasy v exterieru  /

Dodáváme a montujeme terasy z exotického dřeva, sibiřského modřínu i dřevoplastu. Přípravy ploch, výroba nosných roštů. Obklady bazénů. Provádíme napouštění dřeva a strojové čištění teras kartáčem.

Renovace masivních podlah  /

Broušení, tmelení, lakování nových i starých parketových a prkenných podlah, lokální opravy i celkové výměny zasažených ploch. Máme profesionální brusky s odsáváním prachu. Lakování, olejování, tónování, bělení nebo tónování olejů podle vzorníku RAL pro potřeby architekta nebo zákazníka je samozřejmostí.

Podlahy ze dřeva  /

Dřevěné podlahy jsou nejlepší ve všech směrech. Klasická podlahovina se uplatní ve všech interierech. Nekonečná odolnost, přírodní dojem, luxusní vzhled, variabilita povrchových úprav i možnost renovací činí z tohoto materiálu nepřekonatelnou klasiku. Dodáváme a pokládáme všechny druhy dřevěných podlah, parkety, prkna , kantovky, mozaiky i kazetové podlahy. Vrstvené podlahy s dýhou, kartáčované povrchy, Tvrdé i měkké dřeviny, lepené, kotvené vruty, na roštu apod...

Obklady a renovace schodišť  /

Provádíme obklady i renovace dřevěných schodišť. Broušení a lakování, nátěry a výměny vadných stupňů. Frézování a vkládání protiskluzných hran, lepení hran atd. Obklady betonových stupňů, výroba a montáže nášlapů, broušení zábŕadlí. 

Stěrkování, lití a přípravy ploch  /

Jedna z nejodbornějších částí podlahářské profese. Přípravou podkladu vše začíná a kvalitní podklad zajistí dlouhou životnost nové podlahy. Zpevnění, broušení, penetrace, lití stěrek, vyrovnávky betonových, anhydritových i dřevěných podkladů. Přípravy dokonale rovných ploch pod vinyly. Broušení betonu s odsáváním prachu. Montáže osb desek pod nové podlahy, vyrovnávky trámů, příložkování. Odbroušení starých lepidel, pvc, koberců, trhání starých podlah.

Opravy problematických podkladů  /

Šití prasklin, prořezávání spár, vkládání dilatačních lišt, odbrušování starých narušených betonů. Laminátové celoplošné rohože., sponkování betonu. Rychlostěrky a opravné rychlobetony. Hydroizolace stěrkované, lité i svařované, proti Radonu. 

Měření vlhkosti CM a poradenství  /

Vlhkost podkladu je jedním ze základních a nezbytných parametrů. Máme špičkové vlhkoměry na odporové měření i na destrukční  měření karbidovou metodou.

Dodržujeme všechny platné normy a máme tak záruku, že vše bude tak jak má být.

 

Korkové podlahy  /

Korek je úžasný materiál. Moderní povrchové úpravy ho nabízejí jako designový materiál, který ma úžasné tepelné a zvukové vlastnosti. 

Vinyl na schodišti  /

Vinyl je ideální materiál pro obklady betonových i dřevěných schodišť. Rychlá přesná práce, dokonalý vzhled, protiskluzná úprava, zakončovací lišty, rychlost a bezprašnost spolu s nekonečnou variantou dekorů jsou hlavní výhody.

pvc  /

Dodáváme i klasické pvc jako levnější variantu povlakových podlah. Máme veliký výběr materiálů v přijatelných cenách. 

koupelny z vinylových dílců  /

Keramika je přežitek, vinyl dobývá prostory koupelen a záchodů, kde nahrazuje klasickou dlažku a obkladačky. Je teplý na dotek, má příjemný polomatný povrch, dobře se čistí, je odolný vůči chemikáliím, nezachytává vodní kámen a nečistoty! Jeho pokládka je velmi rychlá, cca dva dny do každé koupelny většinou stačí. Práce je bez hluku a prachu, vinyl se pokládá na speciální vodovzdorné lepidlo na hydroizolační stěrku. Dekorů je nekonečné množství a cena je menší než u klasické keramiky. Nezabírá prostor, obklad nenabíhá dovnitř, protože většina vinylových dílců má tl kolem 2 mm.

hydroizolace  /

Dokonalé utěsnění a příprava ploch pro pokládku vinylu do koupelen a vlhkých prostor

Dodávky a montáže dveří  /

Dodávky a montáže všech druhů masivních i dřevoštěpkových dveří  a zárubní od značkových dodavatelů. Také výroba atypů na míru.

Menší truhlářské práce  /

Truhlářské práce menšího rozsahu

Vyrovnávky podlah podsypem Liapor  /

Podsypem Liapor lze libovolně výškově a nivelačně připravit ideální podklad pro kladení deskových materiálů jako např. OSB desky, MDF desky apod. jako příprava pro finální podlahy

Podlahové rošty a zpevnění ploch pod podlahy  /

Návrhy a realizace zpevnění problematických podkladů jako příprava pro nosné vrstvy finální podlahy

Výměny a zpevňování trámových podlahových konstrukcí   /

Výměny, příložkování, zpevňování, vyrovnávka podkladových trámových konstrukcí

Lité  průmyslové podlahy  /

Lité samonivelační dekorační podlahy. Lité podlahy do průmyslových provozů a silně zatěžovaných prostor, gáráží apod.

Podlahový servis olejovaných a lakovaných dřevěných podlah  /

Nastavení a provádění servisových intervalů údržby

Impregnace a leštění pvc a vinylových podlah  /

Lokální opravy podlah  /


Obvodové a přechodové lišty  /

Řešení všech spojů, dilatačních spár, výškových přechodů a napojení na zdi

Podlahy Fermacel  /

Přípravy ploch sádrovláknitým programem Fermacell


                Ř   e   m   e   s   l   o       a       t   r   a   d   i   c   e       o   d       r   o   k   u    1 9 9 4   /