AKTUÁLNĚ...


Zde Vás budeme informovat o aktuálně probíhajících zakázkách, zajímavostech atd...

Listopad  2020  /

Oprava podlah v rodinném domě. Původní krytina odstraněna, výroba osb nosné vrstvy na kročejové pochůzné izolaci. Pokládka masivní dubové podlahy dekor prkno, povrch tvrzený olej s voskem.


Říjen 2020  /

Renovace a oprava hlavního sálu Eurocentra v Jablonci nad Nisou. Výměry 390 m2. Opravy korkových dilatací, tmelení spár, povrch tvrzený voskový olej Osmo. 


Srpen 2020  / Pokládka dřevěné podlahy v cetru. Realizace jogového studia.


Srpen 2020  /

Příprava podkladu pod dřevěnou podlahu. Broušení anhydritu.


Červenec 2020  /

Vinyl RD. Příprava podkladu pod lití stěrek...


Červenec 2020  /

Vinyl byt, příprava podlah pro pokládku vinylu. Demontáž krytin, vyrovnávky, broušení penetrace. Podklad osb- stěrka s vláknem, beton- samonivelační cementová stěrka.
Červenec 2020  /

Terasa ze sibiřského modřínu


Červen 2020  /

Sibiřský modřín v interieru, bílý olej Osmo.


Květen 2020  /

Renovace podlah 2 bytů  v centru Jablonce nad Nisou. Dodávka vinylových podlah a broušení parket .

Květen 2020  /

Renovace parketové podlahy v rodinném domě. Lak Synteko Urethane polomatný. 50 m2 realizace ve dvou dnech.


Květen 2020  /

Oprava podlah v ZŠ Kokonínská, Jablonec nad Nisou. Původní podklad nevyhovuje, použili jsme broušenou MDF, tmelení spár a vrutů je pod vinyl nutností. Hotový vinyl je otázkou pár hodin...


Duben 2020  /

Dokončení zakázky renovace parketových podlah a lajnovaní hřišť. Předáno bez závad.Duben 2020  /

Lajnování hřišt proběhlo na první zbroušenou a vysátou vrstvu laku. Po vyzrání po cca 48 hodinách se nanese druhá vrstva laku a lajny budou chráněné proti opotřebení. Lajnovali jsme 2x badminton, jeden volejbal a součástí hřiště byly i podávací čáry na nohejbal.

Duben 2020  /

Dokončování posledních 2 bytů na Vinohradech. Probíhá vyrovnávka Liaporem a po instalacích bude následovat finální pokládka dřevěných podlah a zalištování.


Duben 2020  /

Pokládka vinylu v panelovém bytě. Odstranění stávající krytiny, broušení, penetrace, stěrkování...


Duben 2020  /

Renovace parketové podlahy v sokolovně. Taneční sál a příslušenství, celková výměra 400 m2. Na plochu budou nalajnována dvě badmintonová a jedno volejbalové hřiště. Broušení parket, tmelení a lakování.


Březen 2020  /

Naše vzorková prodejna se kompletuje. Aktuálně přibyl krásný stojan se vzorky od Parador. Jsme zatím jediní v okrese, kdo nabízí tuto prestižní značku podlahovin. Německý servis a kvalita jsou zřejmé a napojení na továrnu bez dalších zprostředkovatelů zaručuje skvělé ceny a dodací lhůty... Použijte PARADOR pro Váš záměr, budete spokojeni.


Březen 2020  /

Aktuálně probíhá finalizace bytů v činžovním domě v  Praze na Vinohradech. Akce 15 bytů pro developera probíhá už od loňského roku.  Realizace dvou předposledních bytů, 90, 60 m2. Nivelace Liaporem, pokládka osb a třívrstvá podlaha dub v laku. Březen 2020  /                                

Oprava podlahy ve škole  

Oprava parket poškozených vzlínající vlhkostí z obvodové stěny. Parkety jsou poškozené houbou a nehodí se na opětovné položení a renovaci. Velmi vysoká vlhkost poškodila celou skladbu podlahy. Musí se odstranit prkenný záklop, latě, i pilinový zásyp až na beton. Na základ položíme hydroizolaci, nový rošt, záklop osb deskami a po vystěrkování přijde na plochu zátěžový vinyl...Poškozený podklad
Rozebírání parket
Vše musí pryč...
Oddělení od vlhkého podkladu 2 vrstvami folie
rošt pod osb 
záklop osb
dořez u stěn
hotový nosný podklad
zátěžový vinyl lepený
hotová plocha